Kuchnia na zamówienie akrylowa w kolorze grafitowym z laminatem

Jako firma Archidom, z dumą przedstawiamy naszą najnowszą realizację kuchni na wymiar. Klienci naszego studia zawsze otrzymują projekt dostosowany do ich gustu i potrzeb. Na tym zdjęciu możecie zobaczyć piękną kuchnię, w której główną rolę odgrywają fronty akrylowe Piombo 473 Grigio HM06 oraz elementy drewnopodobne w kolorze Dąb Craft Szary. Ich elegancki, nowoczesny wygląd idealnie łączy się z funkcjonalnością, której oczekujesz od nowoczesnej kuchni.

Na szczególną uwagę zasługują blaty wykonane z konglomeratu firmy Technistone, które zostały pogrubione do 5 cm, co nadaje kuchni solidności i elegancji. Noga wyspy kuchenna harmonijnie połączona z blatem pod kątem 45 stopni dodaje całości wyjątkowego, estetycznego wyrazu. To rozwiązanie jest nie tylko piękne, ale i praktyczne, co zgodnie doceniają nasi klienci.

Dodatkowym funkcjonalnym rozwiązaniem jest wbudowane, wysuwane gniazdo Twist Bachmann, które umieściliśmy w nodze blatu. Dzięki temu, przestrzeń robocza pozostaje wolna od zbędnych elementów, a wszystkie urządzenia mają łatwy dostęp do zasilania. To tylko jeden z licznych przydatnych elementów, które chętnie doradzamy naszym klientom, aby zwiększyć komfort użytkowania kuchni na co dzień.

Nie można zapomnieć o oświetleniu, które pełni ważną rolę zarówno praktyczną, jak i dekoracyjną. W naszej najnowszej realizacji zamontowano różnorodne lampy wiszące, które nadają kuchni niepowtarzalny charakter. Chętnie pomożemy Wam w doborze odpowiednich lamp, akcesoriów oraz innych detali, aby Wasza kuchnia była nie tylko funkcjonalna, ale i piękna. Nasz architekt zawsze czuwa nad realizacją Waszych wizji, by spełnić wszystkie oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby zaprojektować kuchnię swoich marzeń z Archidom!

Tworzymy kuchnie marzeń

Archidom Kuchnie na wymiar

Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie w sprawie Twojej kuchni na wymiar.